FRIVILLIGE I ABMS

Ditte Pode, Grundlægger, 
Tidligere Formand &
Frivillig i ABMS Aarhus. dittepode@abmsdanmark.dk

Læs om Ditte HER

Pia Larsen, Frivilligkoordinator i Jylland pialarsen@abmsdanmark.dk



Læs om Pia HER

Sandra Mouritzen, Frivilligkoordinator Fyn og Sjælland sandramouritzen@abmsdanmark.dk



Læs om Sandra HER

Anja Hoegh, Frivillig coach
  anjahoegh@abmsdanmark.dk



Læs mere om Anja HER

Marie, Praktikant 2022
Cand. Stud. Aarhus Universitet
marie@abmsdanmark.dk

Læs om Marie HER

Tine Nyborg, Frivillig familie- og psykoterapeut.
 Tinenyborg@abmsdanmark.dk

Læs om Tine HER

Jeanette Thybo Rasmussen, Frivillig og stifter af ABMS Vejle  Jeanettethybo@abmsdanmark.dk

Læs om Jeanette HER

Julie Thinesen, Stifter af ABMS Odense og Frivillig mødeleder. juliethinesen@abmsdanmark.dk

Læse om Julie HER

Anne Sofie Hartmann, Frivillig i ABMS. annesofie@abmsdanmark.dk

Læs om Anne Sofie HER

Filukka Sophia, Frivillig i ABMS Aarhus sophia@abmsdanmark.dk


Læs om Sophia HER

Sine Paulsen,  Frivillig i ABMS Aarhus. sine@abmsdanmark.dk


Læs om Sine HER

Lotte, Frivillig i ABMS Aarhus
Stifter af ABMS’ Mestringsgruppe
lotte@abmsdanmark.dk

FRIVILLIGE I ABMS KØBENHAVN

Mette, Frivillig i ABMS UNG  København
mettejensen@abmsdanmark.dk


Læs om Mette HER

Mathilde Holm Madsen, Stifter af ABMS UNG i København, mathildeholm@abmsdanmark.dk

Cecilie, Stifter af ABMS UNG i København, cecilieleonie@abmsdanmark.dk

Mathilde Kehler, Frivillig og stifter af ABMS København. mathildekehler@abmsdanmark.dk

Læs om Mathilde HER

Malene Poulsen, Mødeleder ABMS København 
Malenepoulsen@abmsdanmark.dk

Læs om Malene HER

Kamille Lippert, Mødeleder ABMS Ung Albertslund 

Natasja Kalving Hansen, Frivillig og stifter af ABMS København,   natasjakalving@abmsdanmark.dk

Læs om Natasja HER

Johanne Andersen, Frivillig  ABMS København,   Johanneandersen@abmsdanmark.dk

Læs om Johanne HER