KONTAKT

FRIVILLIGE I ABMS

Ditte Pode, Grundlægger, Formand & Frivillig i ABMS Aarhus. dittepode@abmsdanmark.dk

Læs om Ditte HER

Caroline Løbner, Næstformand & Frivillig studievejleder. carolineloebner@abmsdanmark.dk

Læs om Caroline HER

Maja Emilie Juel Hansen, Kasserer maja@abmsdanmark.dk

Læs om Maja HER

Rebecca Hanggard, Bestyrelsesmedlem & Frivillig i ABMS Aarhus, rebecca@abmsdanmark.dk

Læs om Rebecca HER

Mathias Thomsen, Bestyrelsesmedlem og Frivillig i ABMS Aarhus. mathias@abmsdanmark.dk

Sine Paulsen, Bestyrelsesmedlem & Frivillig i ABMS Aarhus. sine@abmsdanmark.dk

Læs om Sine HER

Irene Christensen, Suppleant og tidligere næstformand irene@abmsdanmark.dk

Læs om Irene HER

Rune Poulsen, Suppleant og tidligere kasserer i bestyrelsen rune@abmsdanmark.dk

Læs om Rune HER

Pia Larsen, Frivilligkoordinator i Jylland pialarsen@abmsdanmark.dk

Læs om Pia HER

Sandra Mouritzen, Frivilligkoordinator Fyn og Sjælland sandramouritzen@abmsdanmark.dk

Læs om Sandra HER

Filukka Sophia, Frivillig i ABMS Aarhus sophia@abmsdanmark.dk

Læs om Sophia HER

Mathilde Kehler, Frivillig og stifter af ABMS København. mathildekehler@abmsdanmark.dk

Læs om Mathilde HER

Natasja Kalving Hansen, Frivillig og stifter af ABMS København,   natasjakalving@abmsdanmark.dk

Læs om Natasja HER

Tine Nyborg, Frivillig familie- og psykoterapeut. tinenyborg@abmsdanmark.dk

Læs om Tine HER

Jeanette Thybo Rasmussen, Frivillig og stifter af ABMS Vejle  Jeanettethybo@abmsdanmark.dk

Læs om Jeanette HER

Julie Thinesen, Stifter af ABMS Odense og Frivillig mødeleder. juliethinesen@abmsdanmark.dk

Læse om Julie HER

Anne Sofie Hartmann, Stifter af ABMS Herning og Frivillig mødeleder. annesofie@abmsdanmark.dk

Læs om Anne Sofie HER

Mathilde Holm Madsen, Stifter af ABMS UNG i København, mathildeholm@abmsdanmark.dk

Cecilie, Stifter af ABMS UNG i København, cecilieleonie@abmsdanmark.dk