KONTAKT

FRIVILLIGE I ABMS

Ditte Pode, Formand & Frivillig i ABMS Aarhus. dittepode@abmsdanmark.dk

Læs om Ditte HER

Irene Christensen, Næstformand & Frivillig Fundraiser. irene@abmsdanmark.dk

Sine Paulsen, Bestyrelsesmedlem & Frivillig i ABMS Aarhus. sine@abmsdanmark.dk

Læs om Sine HER

Rune Poulsen, Kasserer i bestyrelsen og Frivillig i ABMS Aarhus. rune@abmsdanmark.dk

Læs om Rune HER

Rebecca Hanggaard, Ungerepræsentant og Frivillig i ABMS Aarhus. rebecca@abmsdanmark.dk

Læs om Rebecca HER

Caroline Løbner, Frivillig studievejleder. carolineloebner@abmsdanmark.dk

Læs om Caroline HER

Tine Nyborg, Frivillig familie- og psykoterapeut. tinenyborg@abmsdanmark.dk

Læs om Tine HER

Filukka Sophia Skoue, Frivillig administrator i Venskab & Smerter. sophia@abmsdanmark.dk

Læs om Sophia HER

Mathilde Kehler, Frivillig og stifter af ABMS København. mathildekehler@abmsdanmark.dk

Læs om Mathilde HER

Natasja Kalving Hansen, Frivillig og stifter af ABMS København,   natasja@abmsdanmark.dk

Betina Lock, Frivillig og Stifter af ABMS Kolding. betinalock@abmsdanmark.dk

Læs om Betina HER

Line Dalsgaard Lykkehus, Frivillig og Stifter af ABMS Kolding. linedalsgaard@abmsdanmark.dk

Læs om Line HER

Anne Sofie Hartmann, Stifter af ABMS Herning og Frivillig mødeleder. annesofie@abmsdanmark.dk

Læs om Anne Sofie HER

Julie Thinesen, Stifter af ABMS Odense og Frivillig mødeleder. juliethinesen@abmsdanmark.dk

Læse om Julie HER

Jeanette Thybo Rasmussen, Stifter af ABMS Vejle og Frivillig Mødeleder. Jeanettethybo@abmsdanmark.dk

Læs om Jeanette HER